Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/auokas/domains/auksovokas.lt/public_html/wbg/config/config.php on line 95
DUK, Auksovokas.lt | Patogiausias aukso supirkimas
Parduokite auksą mums
Užpildykite paraišką ir gaukite voką NEMOKAMAI
LT -
+370
Kaip kitaip užsisakyti paketą?

Susisiekite su mumis!

# Darbo dienomis 9:00-17:00
# Telefonas +37062338775

Dažniausiai užduodami klausimai

Čia pateikiame atsakymus į dažniausiai iš klientų gaunamus klausimus. Jeigu neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą - maloniai prašome su mumis susisiekti telefonu: +37062338775 arba el.paštu: info@auksovokas.lt

Ar galima auksą arba sidabrą atnešti mums?
Ne, auksą arba sidabrą mes superkame tik per Lietuvos pašto padalinius, kuriuose yra mūsų stendas arba iškvietus DPD kurjerį.
Kas vertina auksinius dirbinius?
Auksovokas.lt turi profesionalius specialistus – aukso vertintojus ir naujausią techniką, todėl Jūsų atsiųsti dirbiniai bus įvertinti itin tiksliai: vertinimas atitiks tikrąją jų vertę. Vertindami auksą, mūsų specialistai vadovaujasi keliais veiksniais, pagrindiniai iš jų – tai aukso kokybė / praba, svoris ir aukso kaina biržoje.
Kodėl Auksovokas.lt už auksinius dirbinius gali pasiūlyti didžiausią kainą?
www.auksovokas.lt Auksovokas.lt specializacija – aukso dirbinių supirkimas. Mūsų versle svarbiausia – labai efektyvi ir profesionali aukso supirkimo sistema, gera logistika. Kad supirktume šį brangųjį metalą, mums nereikia nuomotis patalpų, mokėti nuomos mokesčio ar už komunalinius patarnavimus, nereikia išlaikyti administracijos ir taip patirti didelių išlaidų. Dėl šių priežasčių už Jūsų auksą mes galime pasiūlyti didesnę kainą nei kiti aukso supirkėjai.
Kodėl naudinga parduoti Auksovokas.lt?
www.auksovokas.lt Auksovokas.lt Tau siūlo patogų ir paprastą būdą auksinius dirbinius parduoti esant bet kurioje Lietuvos vietoje. Voką auksui arba sidabrui siųsti gausi paštu tuo adresu, kurį nurodysite paraiškoje, o dirbinius galėsite išsiųsti iš bet kurio Lietuvos pašto skyriaus, kuriame yra mūsų stendas. Be to, Auksovokas.lt už auksinius dirbinius Tau pasiūlys didžiausią kainą, nes mūsų aukso supirkimo sistemos valdymas yra efektyvus, šiuolaikiškas ir atitinkamai mažesnės veiklos išlaidos.
Ar saugu parduoti auksą Auksovokas.lt?
Parduoti auksą arba sidabrą www.auksovokas.lt ir saugu, ir patogu. Visas sandoris (nuo aukso išsiuntimo iki pinigų gavimo) yra apdraustas. Kiekvienas siuntinys apdraustas 579,24 eurų (2000 litų). Jei Jūsų siuntinio vertė didesnė nei 579,24 eurų (2000 litų), galite jį siųsti kurjeriu, bet prieš tai susisiekite su mumis. Beje, jei Jūsų netenkins mūsų įvertinimas, auksinius dirbinius Jums atsiųsime atgal. Kadangi siuntinys bus apdraustas ir visas išlaidas apmokės Auksovokas.lt, Jūs niekuo nerizikuojate.
Dėmesio! Išsaugokite pašte išduotą kvitą, nes jį, jei siuntinys prapuls, reikės pateikti siuntinį apdraudusiai įmonei.
Kokius auksinius dirbinius perka Auksovokas.lt?
www.auksovokas.lt superka auksinius ir sidabrinius bet kokio dizaino ir kokybės / prabos dirbinius: apyrankes, grandinėles, auskarus, žiedus, sages, laikrodžius ir kt.
Jei mano auksinis dirbinys yra su brangakmeniais, ar už juos man bus sumokėta papildomai ?
Ne, Jums bus sumokėta tik už papuošalo auksą.
Kaip bus panaudoti mano parduoti auksiniai dirbiniai?
Visi nupirkti aukso dirbiniai bus perdirbti, t. y. išlydyti ir sukurti nauji.
Nuo ko priklauso aukso kaina?
Kaina priklauso nuo biržoje nustatytos aukso kainos. Nuolat vyksta nedideli svyravimai. Jūsų atsiųstų dirbinių kaina bus nustatyta remiantis aukso kaina biržoje tuo metu, kai gausime Jūsų dirbinius.
Nuo ko priklauso auksinio dirbinio įkainojimas?
Auksinius dirbinius įkainojame atsižvelgdami į keletą veiksnių. Svarbiausi iš jų – aukso švarumas / praba ir aukso svoris. Įkainojimas priklauso ir nuo tuo metu biržoje dominuojančios aukso kainos.
Kiek pinigų gausiu už parduotus auksinius dirbinius?
Aukso dienos kainą žiūrėk interneto svetainėje www.auksovokas.lt Vadovaudamasis aukso kaina biržoje, auksinio dirbinio svoriu ir aukso švarumu, galėsi apskaičiuoti apytikslę atsiųsto dirbinio kainą. Tačiau tikrąją kainą Jūs sužinosi tik po profesionalaus dirbinio įvertinimo.
Kiek auksinių dirbinių galima siųsti viename apdraustame voke?
Įprastame Auksovokas.lt voke auksinių dirbinių rekomenduojamas kiekis yrai iki 20 g (imtinai). Jei norite siųsti auksinių dirbinių, kurių bendras svoris daugiau nei 20 g, prieš jį siunčiant, susisiekti su mumis. Rašykite el. laišką arba skambinkitite mūsų klientų konsultantams nemokamu tel. +37062338775.
Dėmesio! Išsaugokite pašte išduotą kvitą, nes jį, jei siuntinys dings, reikės pateikti siuntinį apdraudusiai įmonei.
Kiek kainuoja siuntinio draudimas?
Įprasta siuntinio draudimo suma – 579,24 eurų (2000 litų). Tiek draudimo, tiek siuntinio išlaidas apmoka Auksovokas.lt. Jei esate tikri, kad Jūsų siuntinys brangesnis nei 579,24 eurų (2000 litų), prieš siuntimą susisiekit su mumis ir mes atsiųsime kurjerį.
Dėmesio! Išsaugokite pašte išduotą kvitą, nes jį, jei siuntinys dings, reikės pateikti siuntinį apdraudusiai įmonei.
Ar galima viename voke siųsti kelis auksinius arba sidabrinius dirbinius?
Taip, viename voke galima siųsti keletą auksinių arba sidabrinių dirbinių, tačiau jei manote, kad jų bendra kaina didesnė už įprastą draudimo sumą (t. y. 579,24 eurų ar 2000 litų), susisiekite su mumis ir mes iškviesime kurjerį. Kurjerio iškvietimas Jums kainuos 1,45 eurus (5 litus), kuriuos nuskaičiuosime nuo sumos, kurią sumokėsime už Jūsų siuntinį.
Kada ir kaip man sumokės už nusiųstą auksą?
Pinigai už aukso arba sidabro dirbinius į Jūsų sąskaitą bus pervesti per 24 valandas nuo akimirkos, kai gausime Jūsų auksinius dirbinius. Kai tik juos įvertinsime, pinigus iš karto pervesime į Jūsų sąskaitą. Jei Jūsų netenkins atsiųstų auksinių dirbinių įkainojimas, dirbinius atsiųsime atgal.
Kaip galiu atsiimti savo auksinius dirbinius?
Jei Jūsų netenkina atsiųstų auksinių dirbinių įvertinimo kaina, susisiekite su Auksovokas.lt klientų aptarnavimo specialistu. Pinigus, kurie Jums buvo pervesti už dirbinius, reikia grąžinti atgal į mūsų sąskaitą. Jūsų auksinius dirbinius atsiųsime nurodytu adresu. Šis siuntinys taip pat yra apdraustas. Siuntos grąžinimas Jums kainuos 1,45 Eur (5 Lt).
Jei turiu sidabrinių dirbinių, ar galiu juos parduoti Auksovokas.lt?
Taip, mes mielai iš Jūsų nupirksime sidabrinius dirbinius. Jų kaina taip pat priklausys nuo svorio ir sidabro kainos biržoje. Jei norite daugiau sužinoti apie sidabrinių dirbinių pardavimą, rašykite el. laišką adresu info@auksovokas.lt arba skambinkite nemokamu tel. +37062338775.
Kodėl auksinius dirbinius verta parduoti Auksovokas.lt?
Parduoti aukso dirbinius www.auksovokas.lt patogu ir naudinga dėl efektyvios ir šiuolaikiškos aukso supirkimo sistemos. Kita svarbi priežastis – tik mes galime pasiūlyti didžiausią kainą. Parduoti auksinius dirbinius už didžiausią kainą Jūs galite būdami bet kurioje Lietuvos vietoje, mat dirbinius Auksovokas.lt išsiųsti gali iš bet kurio Lietuvos pašto skyriaus, kuriame yra mūsų stendas, o pinigus už juos pervesime į Jūsų sąskaitą.
Kas yra Auksovokas.lt?
www.auksovokas.lt – tai auksinių dirbinių, kurie Jums nereikalingi, sugadinti arba kuriuos Jūs tiesiog norite parduoti, nes reikia pinigų, patogus pardavimo būdas. Už Jūsų auksą, pasiūlydami geriausią kainą, kuri atitiks profesionalių specialistų nustatytą aukso vertę, sumokėsime iš karto.
Grįžti atgal
##