Kontaktai

  • Įmonės kodas: 302544288
  • PVM kodas: LT100006150715
  • Bankas: AB Swedbank
  • Sąsk. Nr.: LT09 7300 0101 2400 3045
Daugiau apie mus

Kontaktinė informacija

# Darbo dienomis 9:00-17:00
# Telefonas +37062338775
Apie Auksovokas.lt
Mūsų varomoji jėga – paslaugų kokybės gerinimas. Mūsų tikslas – dirbti dar efektyviau, greičiau ir patikimiau.
Plačiau

Galbūt mes jau atsakėme į Jūsų klausimą

Kodėl Auksovokas.lt už auksinius dirbinius gali pasiūlyti didžiausią kainą?
www.auksovokas.lt Auksovokas.lt specializacija – aukso dirbinių supirkimas. Mūsų versle svarbiausia – labai efektyvi ir profesionali aukso supirkimo sistema, gera logistika. Kad supirktume šį brangųjį metalą, mums nereikia nuomotis patalpų, mokėti nuomos mokesčio ar už komunalinius patarnavimus, nereikia išlaikyti administracijos ir taip patirti didelių išlaidų. Dėl šių priežasčių už Jūsų auksą mes galime pasiūlyti didesnę kainą nei kiti aukso supirkėjai.
Nuo ko priklauso aukso kaina?
Kaina priklauso nuo biržoje nustatytos aukso kainos. Nuolat vyksta nedideli svyravimai. Jūsų atsiųstų dirbinių kaina bus nustatyta remiantis aukso kaina biržoje tuo metu, kai gausime Jūsų dirbinius.
Kaip galiu atsiimti savo auksinius dirbinius?
Jei Jūsų netenkina atsiųstų auksinių dirbinių įvertinimo kaina, susisiekite su Auksovokas.lt klientų aptarnavimo specialistu. Pinigus, kurie Jums buvo pervesti už dirbinius, reikia grąžinti atgal į mūsų sąskaitą. Jūsų auksinius dirbinius atsiųsime nurodytu adresu. Šis siuntinys taip pat yra apdraustas. Siuntos grąžinimas Jums kainuos 1,45 Eur (5 Lt).
Kiek kainuoja siuntinio draudimas?
Įprasta siuntinio draudimo suma – 579,24 eurų (2000 litų). Tiek draudimo, tiek siuntinio išlaidas apmoka Auksovokas.lt. Jei esate tikri, kad Jūsų siuntinys brangesnis nei 579,24 eurų (2000 litų), prieš siuntimą susisiekit su mumis ir mes atsiųsime kurjerį.
Dėmesio! Išsaugokite pašte išduotą kvitą, nes jį, jei siuntinys dings, reikės pateikti siuntinį apdraudusiai įmonei.
Jei turiu sidabrinių dirbinių, ar galiu juos parduoti Auksovokas.lt?
Taip, mes mielai iš Jūsų nupirksime sidabrinius dirbinius. Jų kaina taip pat priklausys nuo svorio ir sidabro kainos biržoje. Jei norite daugiau sužinoti apie sidabrinių dirbinių pardavimą, rašykite el. laišką adresu info@auksovokas.lt arba skambinkite nemokamu tel. +37062338775.
SIŲSTI

Video prezentacija

Grįžti atgal
##