Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/auokas/domains/auksovokas.lt/public_html/wbg/config/config.php on line 95
Kontaktai, Auksovokas.lt | Patogiausias aukso supirkimas

Kontaktai

  • Įmonės kodas: 302544288
  • PVM kodas: LT100006150715
  • Bankas: AB Swedbank
  • Sąsk. Nr.: LT09 7300 0101 2400 3045
Daugiau apie mus

Kontaktinė informacija

# Darbo dienomis 9:00-17:00
# Telefonas +37062338775
Apie Auksovokas.lt
Mūsų varomoji jėga – paslaugų kokybės gerinimas. Mūsų tikslas – dirbti dar efektyviau, greičiau ir patikimiau.
Plačiau

Galbūt mes jau atsakėme į Jūsų klausimą

Kaip galiu atsiimti savo auksinius dirbinius?
Jei Jūsų netenkina atsiųstų auksinių dirbinių įvertinimo kaina, susisiekite su Auksovokas.lt klientų aptarnavimo specialistu. Pinigus, kurie Jums buvo pervesti už dirbinius, reikia grąžinti atgal į mūsų sąskaitą. Jūsų auksinius dirbinius atsiųsime nurodytu adresu. Šis siuntinys taip pat yra apdraustas. Siuntos grąžinimas Jums kainuos 1,45 Eur (5 Lt).
Kiek auksinių dirbinių galima siųsti viename apdraustame voke?
Įprastame Auksovokas.lt voke auksinių dirbinių rekomenduojamas kiekis yrai iki 20 g (imtinai). Jei norite siųsti auksinių dirbinių, kurių bendras svoris daugiau nei 20 g, prieš jį siunčiant, susisiekti su mumis. Rašykite el. laišką arba skambinkitite mūsų klientų konsultantams nemokamu tel. +37062338775.
Dėmesio! Išsaugokite pašte išduotą kvitą, nes jį, jei siuntinys dings, reikės pateikti siuntinį apdraudusiai įmonei.
Kodėl naudinga parduoti Auksovokas.lt?
www.auksovokas.lt Auksovokas.lt Tau siūlo patogų ir paprastą būdą auksinius dirbinius parduoti esant bet kurioje Lietuvos vietoje. Voką auksui arba sidabrui siųsti gausi paštu tuo adresu, kurį nurodysite paraiškoje, o dirbinius galėsite išsiųsti iš bet kurio Lietuvos pašto skyriaus, kuriame yra mūsų stendas. Be to, Auksovokas.lt už auksinius dirbinius Tau pasiūlys didžiausią kainą, nes mūsų aukso supirkimo sistemos valdymas yra efektyvus, šiuolaikiškas ir atitinkamai mažesnės veiklos išlaidos.
Kodėl auksinius dirbinius verta parduoti Auksovokas.lt?
Parduoti aukso dirbinius www.auksovokas.lt patogu ir naudinga dėl efektyvios ir šiuolaikiškos aukso supirkimo sistemos. Kita svarbi priežastis – tik mes galime pasiūlyti didžiausią kainą. Parduoti auksinius dirbinius už didžiausią kainą Jūs galite būdami bet kurioje Lietuvos vietoje, mat dirbinius Auksovokas.lt išsiųsti gali iš bet kurio Lietuvos pašto skyriaus, kuriame yra mūsų stendas, o pinigus už juos pervesime į Jūsų sąskaitą.
Jei turiu sidabrinių dirbinių, ar galiu juos parduoti Auksovokas.lt?
Taip, mes mielai iš Jūsų nupirksime sidabrinius dirbinius. Jų kaina taip pat priklausys nuo svorio ir sidabro kainos biržoje. Jei norite daugiau sužinoti apie sidabrinių dirbinių pardavimą, rašykite el. laišką adresu info@auksovokas.lt arba skambinkite nemokamu tel. +37062338775.
SIŲSTI

Video prezentacija

Grįžti atgal
##