Kontaktai

  • Įmonės kodas: 302544288
  • PVM kodas: LT100006150715
  • Bankas: AB Swedbank
  • Sąsk. Nr.: LT09 7300 0101 2400 3045
Daugiau apie mus

Kontaktinė informacija

# Darbo dienomis 9:00-17:00
# Telefonas +37062338775
Apie Auksovokas.lt
Mūsų varomoji jėga – paslaugų kokybės gerinimas. Mūsų tikslas – dirbti dar efektyviau, greičiau ir patikimiau.
Plačiau

Galbūt mes jau atsakėme į Jūsų klausimą

Kodėl auksinius dirbinius verta parduoti Auksovokas.lt?
Parduoti aukso dirbinius www.auksovokas.lt patogu ir naudinga dėl efektyvios ir šiuolaikiškos aukso supirkimo sistemos. Kita svarbi priežastis – tik mes galime pasiūlyti didžiausią kainą. Parduoti auksinius dirbinius už didžiausią kainą Jūs galite būdami bet kurioje Lietuvos vietoje, mat dirbinius Auksovokas.lt išsiųsti gali iš bet kurio Lietuvos pašto skyriaus, kuriame yra mūsų stendas, o pinigus už juos pervesime į Jūsų sąskaitą.
Nuo ko priklauso aukso kaina?
Kaina priklauso nuo biržoje nustatytos aukso kainos. Nuolat vyksta nedideli svyravimai. Jūsų atsiųstų dirbinių kaina bus nustatyta remiantis aukso kaina biržoje tuo metu, kai gausime Jūsų dirbinius.
Ar saugu parduoti auksą Auksovokas.lt?
Parduoti auksą arba sidabrą www.auksovokas.lt ir saugu, ir patogu. Visas sandoris (nuo aukso išsiuntimo iki pinigų gavimo) yra apdraustas. Kiekvienas siuntinys apdraustas 579,24 eurų (2000 litų). Jei Jūsų siuntinio vertė didesnė nei 579,24 eurų (2000 litų), galite jį siųsti kurjeriu, bet prieš tai susisiekite su mumis. Beje, jei Jūsų netenkins mūsų įvertinimas, auksinius dirbinius Jums atsiųsime atgal. Kadangi siuntinys bus apdraustas ir visas išlaidas apmokės Auksovokas.lt, Jūs niekuo nerizikuojate.
Dėmesio! Išsaugokite pašte išduotą kvitą, nes jį, jei siuntinys prapuls, reikės pateikti siuntinį apdraudusiai įmonei.
Kodėl Auksovokas.lt už auksinius dirbinius gali pasiūlyti didžiausią kainą?
www.auksovokas.lt Auksovokas.lt specializacija – aukso dirbinių supirkimas. Mūsų versle svarbiausia – labai efektyvi ir profesionali aukso supirkimo sistema, gera logistika. Kad supirktume šį brangųjį metalą, mums nereikia nuomotis patalpų, mokėti nuomos mokesčio ar už komunalinius patarnavimus, nereikia išlaikyti administracijos ir taip patirti didelių išlaidų. Dėl šių priežasčių už Jūsų auksą mes galime pasiūlyti didesnę kainą nei kiti aukso supirkėjai.
Kiek auksinių dirbinių galima siųsti viename apdraustame voke?
Įprastame Auksovokas.lt voke auksinių dirbinių rekomenduojamas kiekis yrai iki 20 g (imtinai). Jei norite siųsti auksinių dirbinių, kurių bendras svoris daugiau nei 20 g, prieš jį siunčiant, susisiekti su mumis. Rašykite el. laišką arba skambinkitite mūsų klientų konsultantams nemokamu tel. +37062338775.
Dėmesio! Išsaugokite pašte išduotą kvitą, nes jį, jei siuntinys dings, reikės pateikti siuntinį apdraudusiai įmonei.
SIŲSTI

Video prezentacija

Grįžti atgal
##