Kontaktai

  • Įmonės kodas: 302544288
  • PVM kodas: LT100006150715
  • Bankas: AB Swedbank
  • Sąsk. Nr.: LT09 7300 0101 2400 3045
Daugiau apie mus

Kontaktinė informacija

# Darbo dienomis 9:00-17:00
# Telefonas +37062338775
Apie Auksovokas.lt
Mūsų varomoji jėga – paslaugų kokybės gerinimas. Mūsų tikslas – dirbti dar efektyviau, greičiau ir patikimiau.
Plačiau

Galbūt mes jau atsakėme į Jūsų klausimą

Kodėl naudinga parduoti Auksovokas.lt?
www.auksovokas.lt Auksovokas.lt Tau siūlo patogų ir paprastą būdą auksinius dirbinius parduoti esant bet kurioje Lietuvos vietoje. Voką auksui arba sidabrui siųsti gausi paštu tuo adresu, kurį nurodysite paraiškoje, o dirbinius galėsite išsiųsti iš bet kurio Lietuvos pašto skyriaus, kuriame yra mūsų stendas. Be to, Auksovokas.lt už auksinius dirbinius Tau pasiūlys didžiausią kainą, nes mūsų aukso supirkimo sistemos valdymas yra efektyvus, šiuolaikiškas ir atitinkamai mažesnės veiklos išlaidos.
Kada ir kaip man sumokės už nusiųstą auksą?
Pinigai už aukso arba sidabro dirbinius į Jūsų sąskaitą bus pervesti per 24 valandas nuo akimirkos, kai gausime Jūsų auksinius dirbinius. Kai tik juos įvertinsime, pinigus iš karto pervesime į Jūsų sąskaitą. Jei Jūsų netenkins atsiųstų auksinių dirbinių įkainojimas, dirbinius atsiųsime atgal.
Ar galima viename voke siųsti kelis auksinius arba sidabrinius dirbinius?
Taip, viename voke galima siųsti keletą auksinių arba sidabrinių dirbinių, tačiau jei manote, kad jų bendra kaina didesnė už įprastą draudimo sumą (t. y. 579,24 eurų ar 2000 litų), susisiekite su mumis ir mes iškviesime kurjerį. Kurjerio iškvietimas Jums kainuos 1,45 eurus (5 litus), kuriuos nuskaičiuosime nuo sumos, kurią sumokėsime už Jūsų siuntinį.
Kas vertina auksinius dirbinius?
Auksovokas.lt turi profesionalius specialistus – aukso vertintojus ir naujausią techniką, todėl Jūsų atsiųsti dirbiniai bus įvertinti itin tiksliai: vertinimas atitiks tikrąją jų vertę. Vertindami auksą, mūsų specialistai vadovaujasi keliais veiksniais, pagrindiniai iš jų – tai aukso kokybė / praba, svoris ir aukso kaina biržoje.
Kas yra Auksovokas.lt?
www.auksovokas.lt – tai auksinių dirbinių, kurie Jums nereikalingi, sugadinti arba kuriuos Jūs tiesiog norite parduoti, nes reikia pinigų, patogus pardavimo būdas. Už Jūsų auksą, pasiūlydami geriausią kainą, kuri atitiks profesionalių specialistų nustatytą aukso vertę, sumokėsime iš karto.
SIŲSTI

Video prezentacija

Grįžti atgal
##